SPECJALNA OFERTA DLA FIRM

Jak u Mamy oferuje dostarczanie obiadów oraz posiłków regeneracyjnych do Państwa Firmy, biura czy na budowę. Na rynku Oławskim jesteśmy obecni od 2012 roku. Przez cały ten okres poznawaliśmy gusta i smaki naszych odbiorców, dzięki czemu wprowadziliśmy nowe usługi oraz rozszerzaliśmy naszą ofertę obiadową o nowe dania. Na dzień dzisiejszy posiadamy jedną z najbogatszych ofert obiadowych w mieście. Nasze doświadczenie gwarantuje punktualną dostawę i udaną współpracę.

Dania z naszej kuchni są zawsze świeże, przygotowywane w danym dniu przez doświadczony zespół kucharzy. Każdy zestaw obiadowy pakowany jest w jednorazowy menu box, do którego dołączamy komplet sztućców. Całość dostarczana jest w dodatkowym opakowaniu termoizolacyjnym, które pozwala utrzymać właściwą temperaturę i higienę w transporcie.

Posiłki dowozimy codziennie o wcześniej ustalonej godzinie. Warto zaznaczyć, że menu jest zróżnicowane i układane z góry na cały miesiąc, dzięki czemu mają Państwo okazję zakosztować wielu różnorodnych dań. Poza ofertą „Dania Dnia” codziennie do wyboru jest kilkanaście różnych zestawów obiadowych w tym makarony i sałatki. Dla stałych odbiorców udzielamy specjalnych rabatów.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr tel. 506-415-473 Daniel Baranowski lub pod adresem email: daniel1977@vp.pl